Sławomir Głomski

Specjalizacje

· Twórca kursów online online z dziedziny FWG “Finanse w gastronomii”.

· Pomysłodawca projektu sprzedaży produktów dla gastronomii, w formie programów edukacyjnych, opartych na prezentacji praktycznych rozwiązań.

· Doradca i konsultant artykułów do branżowych czasopism gastronomicznych.

· Twórca „Kalkulatorów Gastronomicznych” – rozwiązań pomocnych w prowadzeniu finansów lokalu gastronomicznego.

Doświadczenie zawodowe

Od ponad 30 lat związany jestem z gastronomią. Karierę rozpoczynałem jeszcze w czasach PSS’ów. Umiejętności kulinarne rozwijałem na rynku lokalnym jak również za granicą.

Praca za granicą pozwoliła mi na jednoczesne podnoszenie kulinarnych kompetencji jak również nabywanie nowych z zakresu zarządzania gastronomią.

 

Po wielu latach pracy opuściłem jednak strefę komfortu jaką była kuchnia podjąłem zawodowe wyznawanie na stanowisku Managera Gastronomii. Sprecyzowana ścieżka kariery i możliwość uczestniczenia w szkoleniach rozwijających moje managerskie kompetencje zaowocowała propozycją pracy dla korporacji.

Doświadczenie zawodowe

Po kilku latach pracy jako Manager Gastronomii, otrzymałem propozycje piastowania stanowiska Managera Operacyjnego. Było to ogromne wyzwanie, ale również spełnienie wcześniejszych założeń. Na co dzień kierowałem 20 kontraktami wartymi kilka milionów funtów. Zarządzałem zespołem liczącym ponad 150 pracowników.

Po powrocie do Polski zdecydowałem się otworzyć działalność, związana z optymalizacją kosztów w gastronomii, wspierając funkcjonujące lokale oraz te stawiające pierwsze kroki w branży.

Stworzyłem usługi:

· Finansewgastronomii.pl

· Kuchniarogata.pl

oraz założyłem i prowadzę autorski Podcast Gastronomiczny.