PREVAC sp. z o.o.

Specjalizacje

  • produkcja aparatur naukowo- badawczych
  • technika próżniowa
  • wysokie technologie

Doświadczenie zawodowe

Firma PREVAC sp. z o.o. powstała w 1996 roku w Rogowie na Górnym Śląsku. Jesteśmy od ponad 20 lat światowym liderem w produkcji aparatur naukowo-badawczych, służących do tworzenia nowych materiałów i technologii.

Produkty PREVAC opracowane, skonstruowane i wyprodukowane są od początku do końca w Polsce. Pracują obecnie na wielu renomowanych uniwersytetach, politechnikach, instytutach naukowych oraz jednostkach badawczo- rozwojowychw Polsce i za granicą.

Doświadczenie zawodowe

Każda aparatura jest dedykowana pod nową ideę badawczą. Dzięki eksperymentom prowadzonym na sprzęcie PREVAC powstają nowe, co raz to lepsze materiały wykorzystywane w praktycznie każdej z dziedzin życia codziennego. Jako firma skupiająca się na przyszłości przykładamy szczególną wagę do efektywnego zarządzania zasobami w całym procesie pracy. Nasza codzienna aktywność obejmuje również zaangażowanie w kwestie społeczne, ekologiczne oraz w zrównoważony rozwój. Praca zespołowa pomaga nam osiągać sukcesy na całym świecie, precyzja nas wyróżnia, a pasja jest naszą siłą napędową. “Innowacja odróżnia lidera od naśladowcy”- Steve Jobs