Cudze chwalimy, swego nie znamy

Czy wiesz o tym, że w Wodzisławiu Śląskim mieszka i na co dzień pracuje kilkudziesięciu pasjonatów? Wiesz, że uprawiają oni aktywności i zawody na unikalnym poziomie? Robią to od wielu lat. Ich biznesowa wiedza doceniana jest w kraju i za granicą.
Czas, żeby opowiedzieć ich historię. O wyjątkowych ludziach i o tym co ich pozytywnie nakręca.

Śląski fenomen

KOFER to ludzie stąd, czyli z Wodzisławia Śląskiego. Na lokalnych spotkaniach i eventach chętnie podkreślają swój śląski patriotyzm mówiąc „MY SOM STOND”.
Wszystkich łączy miejsce zamieszkania – Wodzisław Ślaski. To niesamowite, że jeden powiat mieści w sobie tylu ciekawych ludzi. Na ich kursy, szkolenia i warsztaty przyjeżdża wielu klientów.

Przez serca do meritum

Pozytywnie nakręceni członkowie KOFRA nie narzekają na brak pracy. A mimo to chcą wspierać się nawzajem, dzielić się swoją wiedzą. Każdy kto czuje, że ma potencjał i wciąż chce się rozwijać może skorzystać. KOFER ma nadzieję, że swoją aktywnością i ciekawą ofertą przyciągnie wielu zainteresowanych z całego kraju i zagranicy. Dzięki temu uda się rozsławić Wodzisław Śląski. Pozytywnie nakręceni zapraszają na warsztaty, szkolenia, wycieczki edukacyjne, kursy i webinary. Już niedługo będą również dostępne także produkty KOFRA i urodziny dla dzieci online.

Otwartość na konkretnych zasadach

Założycielami KOFRA jest grupa pasjonatów, którzy na co dzień angażują się w unikalne aktywności. Niejednokrotnie stają się one ich zawodami. Dlatego mówią, że kochają to co robią i jeszcze ktoś im za to płaci. Ludzie KOFRA stworzyli KODEKS WARTOŚCI, który jest wyznacznikiem przynależności do KOFRA.
Jesteś pozytywnie nakręcony ? Dołącz do grupy.

Kodeks Wartości

Tolerancja

KOFER jest organizacją apolityczną. To oznacza, że nie podlega wpływom żadnej siły politycznej. KOFER ma otwarte drzwi dla każdego. Bez względu na to jaki ma kolor skóry, jakiego jest wyznania i jakim poglądom hołduje. W KOFRZE nie rozmawiamy o polityce, seksie i religii. Mamy za to wiele innych interesujących tematów

Uczciwość i wiarygodność

To jedna z ważniejszych wartości w biznesie i pracy z ludźmi

Jakość

Jakość oparta na intuicji, wiedzy i wieloletnim doświadczeniu.

Profesjonalizm

Nasze warsztaty, kursy , szkolenia, również online prowadzone są na najwyższym poziomie.

Kreatywność

Obojętnie czy trafisz na Mentora, Kreatora marki, menadżera restauracji, gastronoma. Czy na pasjonata, zajęcia będą zawsze interesujące i kreatywne.

Współpraca

Dzięki współpracy organizujemy wspólne wycieczki edukacyjne dla dzieci i dorosłych a szkolenia z noclegami i innymi atrakcjami .

Pogoda ducha

Dobra zabawa, to podstawa pozytywnie nakręconych

Odpowiedzialność

Przejmujemy pełną odpowiedzialność za nasze działania. Uczymy się na błędach, bo każdy je popełnia.

Szacunek

Dążenie do poważania, poszanowania i prestiżu. Zarówno wśród osób działających w ramach KOFER jak i w stosunku do nich.

Etyka

Hołdowanie ogólnie przyjętym normom moralnym i prawnym

Każdy śpiewać może

Każdy pozytywnie nakręcony może zostać partnerem i współpracować z KOFREM na wypracowanych wspólnie zasadach. Planujemy działać szeroko, angażując WSZYSTKICH, którzy utożsamiają się z naszym Kodeksem Wartości. Co najważniejsze, mają nieograniczone chęci do promowania miasta Wodzisławia Śląskiego.