Krzysztof Pietrek

Specjalizacje

· Analiza marki.

· Strategia komunikacji marki.

· Content Marketing.

· Projektowanie graficzne logo, stron www, materiałów cyfrowych.

· Projektowanie graficzne materiałów drukowanych.

· Fotografia reklamowa.

· Projekty multimedialne i wideo.

Doświadczenie zawodowe

Krzysztof Pietrek jest absolwentem Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu, którą ukończył z dyplomem magistra sztuki na kierunku Fotografia w Katedrze Sztuki Mediów.

Jako praktyk od 26 lat aktywnie wspomaga firmy w zakresie budowania efektywnego wizerunku marki oraz opracowania odpowiedniej strategii komunikacji marki. Stworzył ponad 1000 projektów dla marek, z którymi współpracował lub dalej współpracuje.

Pracował dla marek: Reporter, Kazar, Era GSM, Unilever Polska, Gaspol, Wojas, Polska Federacja Producentów Żywności, Siemens Mobile, Jurajska, Inter Sport.

Doświadczenie zawodowe

Obecnie zajmuje się obsługą marek lokalnych.

Jak twierdzi: znalazłem niebieski ocean. Jest nim obsługa lokalnych marek, którym naprawdę zależy na budowaniu efektywnego wizerunku i odpowiedniej strategii komunikacji z klientami. Praca z lokalnymi markami daje mi więcej przyjemności i motywacji do pracy. Cieszę się, że mogę pomóc w budowaniu marek, które jeszcze kilka lat wstecz były zdane tylko na intuicję właścicieli lub pracowników odpowiadających za pozycjonowanie marki i relacje z klientami.

Dowodem na to, że praca z Krzysztofem Pietrkiem przynosi efekty jest fakt, że marki już po roku notują większe obroty od 10% do 25%.