Jordaszka

Specjalizacje

  • produkcja wyrobów garmażeryjnych bez konserwantów

  • usługi hotelowe

  • organizacja imprez

  • organizacja konferencji

Doświadczenie zawodowe

Właściciele firmy to małżeństwo Grzegorz i Dominika Jordan. Grzegorz Jordan jest absolwentem Wyższej Szkoły Zarządzania Marketingowego i Języków Obcych w Katowicach, którą ukończył z dyplomem magistra na kierunku marketingowe zarządzanie firmą. Działalność gospodarczą prowadzi 19 lat.

Dominika Jordan jest absolwentką Wyższej Szkoły Zarządzania Marketingowego i Języków Obcych w Katowicach, którą ukończyła z dyplomem magistra na kierunku marketingowe zarządzanie firmą oraz ukończyła studia podyplomowe z zakresu Rynek energii, audyt energetyczny, energetyka rozproszona i e-infrastruktura w gminach na Politechnice Śląskiej w Gliwicach. Dominika Jordan posiada 20-letnie doświadczenie zawodowe w administracji, branży hotelowej, produkcji spożywczej.

Dla Dominiki i Grzegorza bardzo ważna jest etyka w biznesie, a ich praca oparta jest na szczerości i poczuciu odpowiedzialności. Jak podkreślają ich firma to niesamowity zespół. Działają wspólnie, nie solo dla największego komfortu klienta. Ich celem jest stworzenie atmosfery, która pozwoli klientom poczuć się jak u siebie w domu. Zawsze chętnie wspierają działania firm lokalnych. Uważają, że Wodzisław Śląski ma wiele do zaoferowania, a ludzie w nim mieszkający mają niesamowity potencjał.

Zdobyte wieloletnie doświadczenie pozwoliło im zbudować markę Jordaszka.

Jordaszka to zdrowe produkty garmażeryjne produkowane ręcznie bez konserwantów i wzmacniaczy smaków na bazie surowców od polskich rolników. Firma pod swoim logo produkuje około 50 różnych wyrobów, które na świeżo każdego dnia trafiają do lokalnych sklepów. Produkcja spożywcza odbywa się na wysokim poziomie technologicznym dzięki nowoczesnym maszynom, ergonomicznym stanowiskom pracy oraz nowoczesnym narzędziom informatycznym.

Doświadczenie zawodowe

Jordaszka to również usługi hotelowe świadczone w obiekcie przyjaznym dla alergików, dla osób niepełnosprawnych oraz dla rodzin z dziećmi w otoczeniu pięknej przyrody. Ciepły klimat Jordaszki najlepiej oddają znajdujące się w obiekcie obrazy wodzisławskiej malarki Jadwigi Pietrek. Domowa atmosfera, zaangażowany personel, przytulne wnętrza od wielu lat przyciągają klientów zarówno z Polski jak również z zagranicy.

Już niedługo bo we wrześniu 2020 Jordaszka przedstawi swój najnowszy projekt jakim jest kompleks rozrywkowo – rekreacyjny. Nowy obiekt będzie innowacją na rynku regionalnym. Jego wielkość pozwoli przyjąć co najmniej 200 gości. Nowe dzieło Jordaszki będzie miejscem organizacji dużych imprez, a w szczególności wesel, organizacji konferencji i spotkań biznesowych, organizacji koncertów muzyki poważnej.

Głównym kierunkiem dominującym w wystroju będzie natura. Dębowa podłoga, dębowe okna i barki, przeszklenia przez całą salą ukazujące piękną przyrodą oraz wodę wydobywającą się z fontanny, spowodują, że goście Jordaszki w nowym obiekcie poczują się jak na łonie natury. Zaskoczeniem dla rodzin z dziećmi będzie kilkupiętrowa fikolandia przylegająca do sali, a widoczna dla rodziców przez przeszklenia. Dodatkowo oddzielne łazienki dla dzieci i matek karmiących, zewnętrzny plac zabaw, boisko, liczne ścieżki spacerowe i miejsca odpoczynku sprawią, że rodziny z dziećmi będą mile wspominać czas spędzony w Jordaszce.

Dla klientów biznesowych przygotowana została sala z bardzo dobrą akustyką i nowoczesnym sprzętem audiowizualnym. Specjalnie zabudowane głośniki firmy Focal sprawią, że nieskazitelny dźwięk będzie przyjemnością. Do dyspozycji klientów oddane zostaną 3 rzutniki laserowe, 3 ekrany oraz elektryczne zasłony. Sala jest przygotowana w sposób pozwalający dowolnie zaaranżować wnętrze oddając klimat firmy organizującej event firmowy.