Agro Wodzisław

Specjalizacje

· Produkcja deserów słodkich (galaretki, budynie, kisiele) i dodatków cukierniczo-piekarniczych  (proszek do pieczenia, cukier wanilinowy, żelatyna, kwasek cytrynowy, soda).

· Produkcja ekologicznych produktów objętych certyfikatem BIO: galaretki, kisiele, budynie, ciasteczka owsiane, gofry, naleśniki, muffiny, cukier z wanilią Bourbon, proszek do pieczenia, cukier trzcinowy, skrobia.

· Produkcja świeżych wegetariańskich pasztetów i burgerów na bazie kaszy jaglanej  oraz past ze słonecznika w 6 smakach.

Doświadczenie zawodowe

Od 60 lat na polskich stołach.

Marka  Wodzisław już od 60 lat z powodzeniem trafia w kulinarne gusta Polaków, którzy niezmiennie sięgają po nasze wyroby: słodkie desery, dodatki piekarnicze, zupy oraz dania gotowe. Uważnie śledząc preferencje naszych Klientów – wzbogacamy portfolio o kolejne produkty, które charakteryzuje wysoka jakość i niezwykły smak.

Łączymy to, co najlepsze.

Każda opracowana przez nas receptura łączy w sobie tradycję i nowoczesność. Odważnie podążamy za nowoczesnymi trendami i technologią, korzystając z wieloletniego doświadczenia, pamiętając smaki dzieciństwa wyniesione z rodzinnych domów.

Doświadczenie zawodowe

Wspieramy polską gospodarkę.

Agro Wodzisław to firma w 100% oparta na polskim kapitale. Czujemy się odpowiedzialni za środowisko lokalne, regionalne i krajowe, w związku z czym chętnie angażujemy się w inicjatywy społeczne, edukacyjne i kulturalne. Z troską o przyszłe pokolenia stosujemy ekologiczne rozwiązania w zakresie nowo powstających produktów.